People are strange ;xx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...when you`re a stranger...
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Правила [sun]

Go down 
АвторСъобщение
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

Правила [sun] Empty
ПисанеЗаглавие: Правила [sun]   Правила [sun] Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 6:10 pm

I. Раздели, теми, мнения
1. Постарайте се да пускате темите в правилният раздел.
2. Заглавията на темите трябва да са изчерпателни и точни.
3. Пишете на кирилица.
4. Постарайте се да пишете по темата. Не, че не можете да се отклоните малко от темата, но ако изобщо нямате мнение по-добре въобще не пишете!
5. Всякакви заяждания са забранени
6. Ограничете псувните, все пак на никой не му е приятно да ви чете простотиите.

II. Аватари, сигнатури
1. Аватарът ви не бива да разтяга страницата. 150х150 пиксела е напълно достатъчно.
2. Сигнатурата ви не бива да надвишава 300х300 пиксела.
3. Специални рангове ще получат само редовните потребители, модераторите (но техният ранг ще е Модератор ;] ), баннатите (техният ранг ще е Баннат, логично?!) или победителите в разни конкурси : ]

III. Общи правила
1. Не рекламирайте форумите си. Ако искате реклама, първо питайте мен. Ще ви сложим в темата приятели ;]
2. Не искам лични съобщения в духа на "Искам да съм мод" или подобни. Когато реша сама ще избера кои да са модераторите.
3. При проблеми се обръщайте към мен или модераторите.


Радвам се, ако сте го прочели : ]
~ [ Untouched ]
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
 
Правила [sun]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
People are strange ;xx :: За форума ;]] :: За форума :p-
Идете на: