People are strange ;xx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...when you`re a stranger...
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 `cause i just don`t give a shit ;]

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeСъб Дек 19, 2009 7:55 pm

Ти искаш мен, аз искам секс...


Прочетете разказа и ще разберете част от идеята.
Става въпрос за училище, където всичко е пълна анархия. Група от хубави момичета си изкарват оценките с по-особени услуги към преподавателите им. За желанието и деградацията на подобни занимания. Защото, въпреки че е секси, представете си що за човек върши подобно нещо за оценка? Това Е проституция.

3 женски героя, 3 мъжки.
Мъжките герои трябва да са поне на 25.
Женските герои са от 15 до 17.
Искам сериозен рол плей, тоест:
- пост под 10 реда просто забравете. Трябва да е 10 реда с нормален шрифт и размер, без курсив и удебелен.
- подробно описание на героите - характер, външен вид.
Не се плашете от горното, с малко желание и въображение ще стане работата ;] Понеже се съмнявам дали ще се съберат достатъчно хора, може които иска да си направи по два героя - но задължително трябва да са различен пол.


Ето го моят герой:
Име: Ree Troublenight [yeah] Накратно Ри или Трабъл.
Години: 16
Описание: Ри е средна на ръст, да го каже почти ниска. Червенокоса, със синьо-зелени очи и приятен тен. Слаба, но не прекалено, анорексично слаба. Тялото й е красиво и изящно по свой си начин. Има пиърсинг на устната. Ри обича да носи странни дрехи - всъщност обича каквито и да е откачени неща. Харесва тежките, червени изкуствени мигли и грима, които прави кожата й по-светла.
Характер: Ри е абсолятно откачена. Обича концертите, мъжете, откачените друхи, мъжете, фотографията, мъжете... Споменах ли мъжете? А, май да. МЪЖЕТЕ. : ] Говори... не особено много, но винаги е страшно изчерпателна, прави голямо впечатление. Умна е, но не й личи много-много ;D Мрази да й заповядват. Избухлива е.
Снимки:
Lay on the ground ;p
Ree Troublenight

Оф, в тоя пост много. В следващият може да пусна един мъжки герой.
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeСъб Дек 19, 2009 9:43 pm

Не си представях, че това може да вдъхнови някой. О__о

Име: Кейт Уотсън. Ки накратко.
Години: 16
Описание: С внушителните си 168 сантиметра, Ки е доста слаба. Косата и прелива в жълто-русо, розово, бонбонено-розово и лилаво. Има красиви синьозелени очи. Сложила си е обица на веждата на 13-годишна възраст, без да казва на родителите си. И то не каква да е, а розова. Розова обица. Изглежда адски сладурски по един нейн си начин. Носи предимно странни дрехи и почти винаги е с ръкавици - те са нейната мания. Мрежести, без пръсти, кожени - има ги всякакви.
Характер: Обича доста неща, едно от тях е да се лигави адски много. Ки обича да спи до късно и да мързелува. Обича музиката. И емо/метъл/готик/рок момчетата. Също и готик архитектурата. Разбира се прекрасно с всички, хората я обичат. Не се дразни лесно. Мрази да се кара с някой и да си губи ръкавиците. (Има изгубени над 35 ръкавици.. Изгубени по една.) Мрази компютъра и да забива. Забравихме да споменем, че е компютърен манияк. Има над 100 химикала, пишещи различно от синьо и черно. Обожава дъжда и дъгата след него.
Снимки: The pink girl with the microphone.
Върнете се в началото Go down
HamsterGod
He съвсем pretender
HamsterGod


Брой мнения : 56
Точки ;] : 72
Репутация ;] : 8
Join date : 17.12.2009
Age : 28
Местожителство : Анкх-Морпорк

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 12:48 pm

Добре ...
Име: Фини Джоунс. (wtf.)
Години: 15
Описание: НО АЗ МРАЗЯ ОПИСАНИЯЯЯ Т_Т ПРОТИВ ПИСАТЕЛСКИЯ МИ СТИЛ СА. И РАЗБИРАНИЯТА МИ. *пише още* Тъъ...Добре. Добре. Висока е 166 см, не е прекалено слаба. Мило момиче, отчайва се ако изкара ниска оценка *хаха он ю бич*. Обича бели котки и светлосини и розови дрехи. Когато се напие има склонност към епресии. На външен вид е с руса коса и тук-там черни кичури (естествео русо е ьД). Характера и е спокоен, но е много чувствителна.
Характер: Не мрази никого, ненавижда паяци и хлебарки. Харесва плюшени играчки. Срамежлива е, но се отдава на приятелите си и би направила всичко за тях ако са и близки. ОБича да гледа телевизия и да е играе на Хелоу кити на компютъра...Харесва и Шинати-чан и английски чай ^^
Снимки: Пияно.
...Да.

Искам и мъжки ьД

Име: Бервалд Оксенщиерна (Викат му Су.)
Години: 27
Описание: Учител по математика, на външен вид студен и безразличен, но иначе е палав и игрив, просто не го показва. Швед е, има руса коса, но я боядисва, защото се комплексира и носи очила. Ходи предимно в черно и синьо. 187см, добра форма, етц. Просто няма какво да се описва, защото има затоврен характер и трудно се опознава .-.
ХАрактер: Весел сред приятелите, сериозен сред учениците. Обича да дава контролни и после да се радва на тройките. Садист е. ьД Обича дълги линейни уравнения и да ги дава на учениците, като естествено ги оценява и пише безмилостно резултатите. Слуша Александърчо Рибак и Найтуиш, обича северната култура. Тайно е запален фен на Хари Потър, ЛОТР и Стивън кинг.
Снимки: *ай хейт дис парт* :^) *цък*
Ако кажем, че харесва Др. Ху няма да ме биете. ДР ХУ <3 *млъква* Но прилича на него...да.


Последната промяна е направена от HamsterGod на Пон Дек 21, 2009 3:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 2:09 pm

Спамстер ( Laughing ), напиши още малко за героите си... Смисъл, описанието и характера.
И моля те, въпреки че не обичам да съм лоша, бъди сериозна като пишеше ;]
Иначе ви харесвам героите Cool

Ето ви един мъжки от мен:

Име: Michael Incredible [e336 @ dA, dude] На кратко Майк
Години: 25
Описание и там др неща: Майк е висок, блед. Има дълга черна коса и сиво-зелени очи. Мрази да се бръсне или да прави каквото и да е със себе си. Страшно хубав е Laughing Ок, оливам се... Обича да го снимат и да снима. Предподава Фотография и изобразително изкуство. Има прекрасно тяло. Говори... много общо взето. Но никога не казва глупости. Обича да спи, за това не харесва когато го будят рано сутрин. Обича да пие, но не е алкохолик, просто му харесва след работа да седне да изпие по чашка с някоя друга цигарка. He likes Ree ;P Има особено отношение към жените, почти като женомразец. Цени само тези, които са перфектни. Тоест, красиви, но не и тъпи. (откачалник ;P) Голям е егоист, after all. Но е красив, секси егоист и му е простено ;D
Снимки:
its birtday cake... yummy ;dd
april... ;]
so baby jesus was born [aww <3]
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
der Monduntergang.
Вожд на stranger-ите : ]
der Monduntergang.


Брой мнения : 62
Точки ;] : 97
Репутация ;] : 7
Join date : 20.12.2009
Age : 29

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 10:47 pm

Ето ме и мен.Ще пусна мъжко,защото само такова е останало,логично. xD

Име: Кийън Ар
Години: 25
Характер: Мъж на място.Не витае в облаците,знае какво иска и как да го постигне.Пада си по жените и срещите за една нощт.Засега не търси обвързване.Пада си особняк.Въпреки всичките му пороци Кийън е ужасно начетен.За своите 25 е преживял много,бягал няколко пъти от закона.Има големи амбиции,но се е отдал няколко години на,така да се каже, живот.Предпочита действията пред думите.Казва всичко в очите и никога не съжалява за казаното.Има си собствено мнение за всичко и не се срамува от това.Рядко зачита чувствата на другите.Често са го наричали "студеното копеле".Не му пука.Просто иска да изживее по свой начин най-хубавите години от живота си.
Описание: Кестенява коса,черни очи.Стройно тяло,преди е бил вманиечен в извайването му.
Кийън е учителят по физическо възпитание.Всички гимназиалки си падат по него.Понякога навестява тренировките на мажоретките.
Снимка:
Flesh.
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 2:44 pm

Aww <33
Прекрасен е (sun)
Пуснах първият пост, които стана пълен shit... Просто съм наистина много, много заспала и изпадам в някакви странни настроения ( hahah )...


ПП. Тая тема е и за обсъждане на самата игра, де, не помня дали съм писала за това ;]
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
Gitler
Pretender



Брой мнения : 32
Точки ;] : 48
Репутация ;] : 3
Join date : 21.12.2009

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:21 pm

В моето училище защо няма такива учители и ученички ><
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:25 pm

Защото училището ти не е СОУ Св П Хилендарски Rolling Eyes
В моето в час по фвс (където имаме мъж даскал) само да се появиш с малко по-прозираща блуза и имаш 6 в кърпа вързано. Другите, които карат и Математика и История с мъже даскали са още по-добре. По тая линия на една тъпанарка от 2 й писаха 4.
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
Gitler
Pretender



Брой мнения : 32
Точки ;] : 48
Репутация ;] : 3
Join date : 21.12.2009

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:28 pm

Аз имах... баба лесбийка. Laughing

Ама аз за външен вид говорех xD
Фотографа на втората рисунка <3 Доктор Ху <33

А защо нямате убер красив Директор дето да прави оргии във физкултурния салон (rofl)
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:32 pm

ааа Laughing Ясно. Аз кво говоря... Laughing

Нее, ми, може някой от тез да е директор, най-добре на Блага героят. Абе, не знам, моят не си го давам. (sun) Няа да ми го правите гаден директор ;P
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
HamsterGod
He съвсем pretender
HamsterGod


Брой мнения : 56
Точки ;] : 72
Репутация ;] : 8
Join date : 17.12.2009
Age : 28
Местожителство : Анкх-Морпорк

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:38 pm

СУСУСУСУСУСУСУСУСУСУСУСУСУСУСУС-СААААААААААН *обикаля в кръг и с ехили истерично*
...Не, нищо.
Шв...Да.
Може да е директор ако настоявате ^^
Върнете се в началото Go down
Gitler
Pretender



Брой мнения : 32
Точки ;] : 48
Репутация ;] : 3
Join date : 21.12.2009

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:39 pm

Азз само си мърморяя :?
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:40 pm

Няма лошоо
Блага, заминавай да пишеш пост, защото имам РП треска Laughing
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
HamsterGod
He съвсем pretender
HamsterGod


Брой мнения : 56
Точки ;] : 72
Репутация ;] : 8
Join date : 17.12.2009
Age : 28
Местожителство : Анкх-Морпорк

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 8:44 pm

Не мога насила *отлага* Laughing
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 9:49 pm

My post is ready ;]
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
der Monduntergang.
Вожд на stranger-ите : ]
der Monduntergang.


Брой мнения : 62
Точки ;] : 97
Репутация ;] : 7
Join date : 20.12.2009
Age : 29

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 10:25 pm

Абе моят герой с кой ще се..мм такова? : D
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:55 am

С мойта, ако желаеш. Щото логично е, само тя остана. Laughing В момента пиша пост и не мога да му измисля завършека, да му се невиди. Mad
Едит : Деба в токовия удар. Почвам всичко наново, да го.. Кхъм. Да.
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 1:10 pm

Героят на Ади е наистина adorable ... heartheart
Домързя ме да пиша, иначе сигурно щях да допиша онова с Майк...( hump )
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:11 pm

Еми, не че нещо зависи от мен, но съм съгласна с на Ади идеята - демек, може да забавите действието... тоест, да създадете впечатлението за емоции, не просто за секс.
Аз ще съм баш кучката явно Laughing
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:16 pm

Явно. hump
Но да, и аз съм съгласна. (sun)
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:17 pm

Някой ще пише ли пост след Ади или аз да се заемам?
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:19 pm

Давай, аз нямам вдъхновение. *въздъхва*
Върнете се в началото Go down
der Monduntergang.
Вожд на stranger-ите : ]
der Monduntergang.


Брой мнения : 62
Точки ;] : 97
Репутация ;] : 7
Join date : 20.12.2009
Age : 29

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:28 pm

Ами то едва ли ще е няква любов,но просто ми изглежда твърде лесно още от първият час ии хопа-лопа у леглото.Все паак..ю ноу Ддз. : D После,според мен, се губи по някъв начин интереса...
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:32 pm

Да, ве, адската любовна двойка ще бъдем - готин пич с адски смекси тяло и няква баси откачената шматка.. Дааа, страхотни ще бъдем.
Каси пише. xD
Върнете се в началото Go down
der Monduntergang.
Вожд на stranger-ите : ]
der Monduntergang.


Брой мнения : 62
Точки ;] : 97
Репутация ;] : 7
Join date : 20.12.2009
Age : 29

`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:36 pm

Хаха за любовта няма граници,както са казали отдавна.
Точно пък това ще му е уникалното.Пък и тоя моя е някъв шашъв също. : D
Отиват си!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





`cause i just don`t give a shit ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `cause i just don`t give a shit ;]   `cause i just don`t give a shit ;] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
`cause i just don`t give a shit ;]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» `cause i just don`t give a shit ;]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
People are strange ;xx :: Ролеви игри :: Герои ft. истории-
Идете на: