People are strange ;xx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...when you`re a stranger...
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мило дневниче...

Go down 
АвторСъобщение
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 10:59 pm

Time goes by bokura wa
Ikutsumo no deai to wakare
Wo kurikaesu


Промених се изцяло за двете години, откакто се разделих с бившия си клас. Те ми бяха опора, върху рамената на най-добрите си приятели плачех, биех се с момчетата, тайно харесвах едно момче от класа, сега всичко свърши. Всичко. Разделих се с тях и в момента би трябвало да съм с най-интелигентния клас в целия Страшимиров. Да, ама не. Лицемери, лъжкини, гадни идиоти, които живеят само за да ми причиняват болка. Всеки ден държа на бой, всеки ден съм обиждана, унизявана. И защо? Защото на тях им е приятно да виждат болката, изписана по лицето ми. Единствената ми утеха е Ралица. Само тя. Вече 8 години сме най-добри приятелки. И единствено тя ме разбира. Та както казах, промених се. Почти всичко вече е различно. Единствените неща, които запазих от старото си аз, това са усмивката, любовта, волята и малкото дете в себе си.

Но като оставим всичко това настрана, животът е адски хубав. Нали?
Мило дневниче... Pink-roze1

by Sea-chan
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 11:40 am

I dreamed I was missing
You were so scared
But no one would listen
Cause no one else cared

Вчера беше адски, адски яко, нищо че отнесох адски бой и сега ми е синьо рамото. Имахме пети свободен и бяхме на ледената пързалка в даскало. И там не паднах!!! И имам 4 черни кичура.. Така. Значи после, като се махнахме от пързалката, аз, Мари и Дени отидохме в двора на даскало, където бяха "гаджето ми", Ванката, Теда и Цветито. И разбрахме, че "гаджето ми" ми е изневерило с Цвета и се разделихме. Напуснах го. Laughing
После история. С гаджето и Боро се бихме, а шапката на Христо падна от втория етаж. ^_^ И т'ва беше.
А в българския, нали класната замина за Америка, си събрахме с едни френдки чиновете и си направихме петица. <333
А в английския ме изпитаха и имам 5-. ^_____^ И постоянно ме питаха, кой, аджеба, е Антонио.
Правихме класна по Мат. Не беше чак толкова трудна. Върнаха ни конролните. Имам 4. ^_^

Надявам се и днес да е някво подобие на вчера.
Мило дневниче... 2w7lh1l

by Sea-chan


Последната промяна е направена от Sea_girl на Пон Мар 01, 2010 8:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 8:36 pm

Deep into a dying day
I took a step outside an innocent heart
Prepare to hate me fall when I may
This night will hurt you like never before


Отново един страхотен ден, нищо че пак си навлякох боя. Laughing
Мъжът ми го нямаше и нямаше на кой да се сърдя. Най-вероятно е болен. Христо май е със счупен пръст на крака, а аз можех да бъда със счупен врат, ако го нямаше дюшека да ми омекоти болезнените удари. Да, говоря за скок височина. Но без летва. С нещо разтегателно, май бинт, защото почти всички - 10 човека - го закачихме.
Десет човека бяхме, защото... Ами другите не им се скачаше. Ние си се накефихме, беше адски яко. Господина обаче е пич и този път ни освободи навреме. И не ни писа оценки. <3
Информационни. Контролна. Да живеят способностите ми за бързо набиране и форматиране на текст. Имам 6. <3
Български. Изпитване. После се ядосах на другия Христо и на Борислав и се бихме. После литература. Пак изпитване
Руски. Адски яко, пяхме, писахме и т'ва беше.
Математика. ЙЕЕЕЙ!! УТРЕ НЯМА ДА УЧИМ, ще имаме математика само и чистене на стая. xDDD По математика - логически задачи. После ще чистим стаята с господина по физе. xD

Утре 100 % ще бъде яко. Не се съмнявам.
Мило дневниче... 5pq4nl
by Sea-chan
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeСря Дек 23, 2009 7:19 pm

Welcome to the jungle
We take it day by day
If you want to you're gonna bleed
But it's the price you pay

Вааа, отново един як ден. Логически задачи по мат. <333
Чистене на чистата стая по география <3
Празнуването с Деница <33333
Косите на момичетата >>>>>>>3 Всичките бяха на вафлички, накъдрени или ужасно, ужасно прави.
Пицата в "Романс" - а <333
Значи.. Всичко започна с прословутото ми събуждане около 10 часа. Наспах се. Преписах онова по физическо и заминах за даскало в 12:20, чаках Деница, в резултат на което закъсняхме. Те повечето закъсняха, де, ама това е друга тема.
После чистихме вече изчистената география и правех намеци на Гергана, ест, не наистина.
После с Деница се замъхнахме на Романс-а и ядохме пица и се напихме с кола.
После мръзнахме и слушахме Монсун. <3
После се прибрах. Ама адски як ден, бе!
Оооох, отивам да се мъча над РП-то.

Разгеле, ваканция!
Мило дневниче... Photo_verybig_1332
by Sea-chan
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 4:03 pm

I want your drama
The touch of your hand
I want you leathe-studded kiss in the sand
I want your love


Весела Коледа!
Днеска е епичен ден просто.
Туомас има ден-ден.
Партито ще е довечера.
Научих "Айфеловата кула" с йо-йо-то.
Така де, научих е силно казано.
Ще ходя на имен ден.
Довечера, тоест няма да присъствам на партито.
ИМАМ БИОГРАФИЯТА НА ГЪНС!!!
Страшна е.
Ох, уморих се да пиша, а и ме гонят, така че спирам да се лигавя и изчезвам.

Весела Коледа.
Мило дневниче... Purple_lotus_flower
by Sea-chan


Последната промяна е направена от Sea_girl на Нед Яну 10, 2010 12:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 12:28 pm

For the heart I`ll never have
For the child forever gone
The music flows, because it longs
For the heart I once had

ЧНГ на всички.
Болна съм. Отново.
Аз си прекарах страхотно. Бяхме на хижа, заедно с колеги на бащататко ми. Беше адски забавно. И изгърмях шампанското минута преди 00:00. Laughing То имаше още 4 бутилки, де, ама детското шампанско аз го гърмях.
Не че не се напих истински, де, обаче... И.. да. И бомбичките, фойерверките, бенгалския огън после. <333
Обаче в сряда се прецаках... Бой още когато си отидох на даскало. Момчетата счупиха лампата с топка и аз ги заплаших, че ще ги издам, ако не спрат да ме бият. Е, разминах се само с два удара в корема и няколко синини по ръцете и краката.
Но си мълчах де.

Айде чау.
Мило дневниче... Roses
by Sea-chan
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeПон Мар 01, 2010 8:34 pm

My moon belong to your sun
Your fire is burning my mind
Is it love or is it lust
Something that I just can’t describe

Какво, по дяволите, стана днес?
..Не, наистина, какво, по дяволите?
Обикновено мразя понеделниците, а тоя мина като приказка.
Както и да е, в четвъртък съм на конкурс по пеене. Стискайте ми палци, че да не се изложа.
Малии, откога не съм писала... Жалко.

Мило дневниче... Rozi
by Sea-chan
Върнете се в началото Go down
Sea_girl
He съвсем pretender
Sea_girl


Брой мнения : 69
Точки ;] : 77
Репутация ;] : 3
Join date : 18.12.2009
Age : 27
Местожителство : Там... На майната си.

Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitimeСря Мар 03, 2010 10:18 pm

Там, на хълма в лъчисти небеса
рубинената кула издигаше снага.
Там отдавна живеела сама
жестока, но прекрасна красивата жена.


Утре е денят!
Ще пея Б.Т.Р. - Елмаз и стъкло. <3
Наистина хора, стискайте ми палци.
И честит 3-ти март!
И честита Баба Марта! <333

Мило дневниче... 172210280252
by Sea-chan
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мило дневниче... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мило дневниче...   Мило дневниче... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мило дневниче...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
People are strange ;xx :: Anything else ;] :: Дневници ;P-
Идете на: