People are strange ;xx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...when you`re a stranger...
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 През деня.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
der Monduntergang.
Вожд на stranger-ите : ]
der Monduntergang.


Брой мнения : 62
Точки ;] : 97
Репутация ;] : 7
Join date : 20.12.2009
Age : 29

През деня. Empty
ПисанеЗаглавие: През деня.   През деня. Icon_minitimeПон Яну 11, 2010 1:24 pm

Амии какво се случи днес в учлище?
Накратко или нашироко споделете своите дерзания и радости.


Аз, например,днес не съм сигурна дали ми бе толкова ден или не.Първите часове си минаха нормално,по Химия имам отличен,въпреки,че очаквах 4..Супер.Обаче последните два часа имах все писмени.По Биология уж написах всичко,но сигурно отново ще ми пишат 4 :х. По психология вмомента се ядосвам за два въпроса.Просто видях,че е така,а не го оградих.Много ме е яд.За другото просто не можах да се сетя.Ако само тези са ми грешни се надявам поне да хвана 5,макар че се надявам за отличен,разбира се.Но ако имам някакви други грешки..не знам.Трябваше да направим теста преди,а не в края на срока,когато трудно ще си оправим оценките,ако са слаби.

Изслушахте/изчетохте моята ода :DD Ако имате да споделяте нещо и вие,давайте.
Върнете се в началото Go down
абстиненция
Вожд на stranger-ите : ]
абстиненция


Брой мнения : 161
Точки ;] : 244
Репутация ;] : 12
Join date : 15.12.2009
Местожителство : До кошчето ;p

През деня. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня.   През деня. Icon_minitimeПон Яну 11, 2010 9:20 pm

МАТЕМАТИКА
Лесен час, задачи от движение, вече ги бях учила и без това. Леснотийка ^^
АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
Иска да ми вика родителите, но не е много убедена. Тя е тъпанарка, хич не ми и пука за нея. Вика "Няма да ти пусна тест, защото ти ще се справиш с него... ;D "
МУЗИКА
И тази иска да ми вика родителите, но тя таки си заплашва oops
МАТЕМАТИКА ЗИП
Същото като по математика, тука се карах с класната, защото тя искаше да мием някакви прозорци на класната стая, а аз казах "Не съм умряла да търкам някакви стъкла" ras
ХИМИЯ
Писмено изпитване, Господи, дано да е 6, дано да е 6, дано да е 6, моля тее!! clover
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
Не ми дава вече да стоя до Красимир cry2
Върнете се в началото Go down
https://peoplearestrange.bulgarianforum.net
 
През деня.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
People are strange ;xx :: Anything else ;] :: schooL ;]-
Идете на: